Rechthoekige eettafel Wicklow - 140x80x75cm - keramiek - bruin
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Rechthoekige eettafel Wicklow - 140x80x75cm - keramiek - bruin
€ 339,00
€ 583,00
Kleur
Veilig betalen
Deze strakke Wicklow eettafel heeft een bruin keramisch blad en een duurzaam zwart stalen onderstel. Afmetingen: 140x80x75 cm.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 46.3 |
| Aantal personen | 4 personen |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Keukentafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACTH000024297 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 80,00 cm |
| Lengte Product - cm | 140,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 75,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Keramiek, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud., Keramiek is een naam voor producten die gemaakt zijn van gebakken klei of aardewerk. |
| Aantal pakketten | 2 |
De rechthoekige eettafel Wicklow is de perfecte aanvulling voor elk modern huis. Met een tafelblad van gepolijst keramiek in bruine marmerlook en een onderstel van matzwart ruw gepoedercoat staal straalt deze tafel stijl en verfijning uit. Met zijn afmetingen van 140x80x75 cm is het de ideale maat voor bijeenkomsten met familie en vrienden. Het strakke ontwerp en de duurzame materialen maken deze tafel zowel functioneel als esthetisch. Breng een vleugje elegantie in je eetkamer met de Wicklow eettafel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's