Rechthoekige eettafel Wicklow - 140x80x75cm - keramiek - marmer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Rechthoekige eettafel Wicklow - 140x80x75cm - keramiek - marmer
€ 339,00
€ 583,00
Kleur
Veilig betalen
Moderne en elegante Wicklow eettafel met wit keramisch blad en zwart stalen onderstel. 140x80x75 cm voor stijlvolle eetruimtes.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 46.3 |
| Aantal personen | 4 personen |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Keukentafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACTH000024298 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 80,00 cm |
| Lengte Product - cm | 140,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 75,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Keramiek, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud., Keramiek is een naam voor producten die gemaakt zijn van gebakken klei of aardewerk. |
| Aantal pakketten | 2 |
De rechthoekige eettafel Wicklow is een prachtige aanwinst voor elke eetkamer. Het blad is gemaakt van ruw keramiek met marmerlook en biedt een strakke en moderne uitstraling. Het onderstel, gemaakt van mat zwart ruw gepoedercoat staal, zorgt voor stabiliteit en duurzaamheid. Met afmetingen van 140x80x75 cm biedt deze tafel comfortabel plaats aan 4 à 6 personen. Het strakke ontwerp en de hoogwaardige materialen maken deze eettafel een must-have voor je huis. Ervaar de voordelen van stijlvol design en duurzaamheid met de Wicklow rechthoekige eettafel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's