Rek Joah - wit/bamboe
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Rek Joah - wit/bamboe
€ 79,80
€ 133,00
Veilig betalen
Rek Joah, gemaakt uit MDF in het wit en bamboe in de natuurlijke kleur.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 5.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Bijzetrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Haku |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HA45355 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 33,00 cm |
| Lengte Product - cm | 35,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 112,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Hout, MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Hout | Massief hout, Bamboe |
| Aantal pakketten | 1 |
Het Joah-rek is een praktische rek dat gemakkelijk in verschillende ruimtes past. Je kan het rek zowel in de hal als in de woonkamer gebruiken, maar het Joah-rek is ook ideaal om in de badkamer te plaatsen en er handdoeken in opbergen. Het rek is geïnspireerd door de Scandinavische stijl dankzij de legplanken uit natuurlijke bamboe en frame uit witte MDF.
De afmetingen van dit rek zijn: 35x33x112 cm (LxBxH)
De afmetingen van dit rek zijn: 35x33x112 cm (LxBxH)
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Haku
Haku Möbel is een gerenommeerd Duits merk dat bekendstaat om zijn hoogwaardige woonaccessoires met een perfecte balans tussen functionaliteit en stijl. Het merk combineert modern design met praktische oplossingen, waardoor het een geliefde keuze is voor wie zijn interieur nét dat beetje extra wil geven. In ons assortiment vind je een zorgvuldig geselecteerde collectie van Haku Möbel, waaronder stijlvolle kapstokken, praktische paraplubakken en veelzijdige bijzettafeltjes. Ontdek de veelzijdigheid van Haku Möbel in ons assortiment en breng een verfijnde combinatie van design en functionaliteit in uw interieur.
Bekijk alle producten van Haku ->
Productvragen
Close in
's