Rek Sidney 5 legplanken - rustiek bruin/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Rek Sidney met 5 legplanken, gemaakt van spaanplaat en metaal.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 15.05 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 5 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Stellingkast woonruimte |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Vasagle |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SMVA-LLS45X |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 32,00 cm |
| Lengte Product - cm | 56,20 cm |
| Hoogte Product - cm | 172,10 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Metaal, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit industriële rek met 5 legplanken biedt heel wat ruimte voor bordspellen, boeken, decoratie, opbergmandjes, familiefoto's... Nog meer opbergruimte nodig? Plaats het bijpassende hoekrek aan weerskanten van het rek, om een extra groot exemplaar te verkrijgen. Het rek is gemaakt van zwart metaal en rustiek bruin spaanplaat. Belastbaar gewicht per legplank: 5 kg
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vasagle