Rustiek bruin/zwarte bijzettafel - werken vanaf bank/bed plus eenvoudige installatie
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Rustiek bruin/zwarte bijzettafel - werken vanaf bank/bed plus eenvoudige installatie
€ 49,95
€ 56,00
Veilig betalen
Een handiger thuiskantoor: Innovatieve bijzettafel is geweldig voor het controleren van e-mails, werken op de laptop en meer - allemaal in het comfort van je bank of bed. De rustieke look met bruin oppervlak, half frame van zwart staal, verstelbare poten en stabiele structuur maken het een essentieel onderdeel van elk huis. Krediet voor ALINRU collectie
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 5.3 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Vasagle |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SMVA-LNT52BX |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 55,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 66,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Metaal, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit kleine maar praktische bijzettafeltje uit de ALINRU Collection maakt je leven een stuk handiger. Perfect voor als je snel je e-mails wilt checken vanuit je bed of een praatje wilt maken met een klant op de bank. Met zijn rustiek bruine oppervlak en half frame van zwart staal ziet hij er niet alleen geweldig uit, maar schuift hij ook gemakkelijk onder je bank. Bovendien heeft het verstelbare poten die krassen op je vloer voorkomen, en als het op montage aankomt, zorgen de genummerde onderdelen en gemakkelijk te volgen instructies ervoor dat het eenvoudig en snel in elkaar te zetten is.Dus als je op zoek bent naar een gemakkelijk te monteren bijzettafel die je gemakkelijk overal in huis kunt plaatsen, dan is deze kleine bijzettafel een perfecte keuze. Of je hem nu snel wilt neerzetten voor een vergadering op de bank of gewoon wilt genieten van een ontbijt op bed, hij biedt maximaal gemak en stabiliteit met zijn stevige constructie en verstelbare poten. Dankzij het strakke ontwerp voegt het een modern tintje toe aan elk interieur en zal je thuiskantoor er zeker stijlvoller uitzien.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vasagle
Vasagle maakt onderdeel uit van Songmics Home. Songmics werd in 2010 opgericht in China en is ondertussen uitgegroeid tot een globale speler met een netwerk over de hele wereld. De meubelen van Vasagle laten zich kenmerken door hun trendy en modern karakter, dat perfect past in de industriële stijl. Het assortiment bestaat hoofdzakelijk uit kleinere meubelstukken en accessoires, denk maar aan schoenenrekken en bijzettafels, kapstokken en wandrekken, maar ook bureaus en kaptafels. Bij Emob hebben we een mooi assortiment van Vasagle-meubelen om elke ruimte in je huis te verfraaien.
Bekijk alle producten van Vasagle ->
Productvragen
Close in
's