Rustieke zwart/bruine kaptafelset met spiegel en krukje
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Rustieke zwart/bruine kaptafelset met spiegel en krukje
€ 199,00
€ 244,00
Kleur
Veilig betalen
Make-up- en stylingstation met 3 lades en 4 planken die je schoonheidsspullen georganiseerd en netjes houden. Wordt geleverd met 3-delige inklapbare spiegel met opbergdoos, gevoerde kruk en föhnhouder. Stevig stalen frame en spaanplaat biedt hoge stabiliteit
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 29.6 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Ja |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Kaptafel |
| Merk | Vasagle |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SMVA-RVT004B01 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 90,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 140,80 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Als je een opvallende beautyruimte wilt creëren met veel opbergmogelijkheden, dan is de Kaptafel, Rustiek Bruin en Zwart precies het product voor jou. Deze driedelige set bestaat uit een kaptafel, een kruk en een set accessoires en is gemaakt van hoogwaardig spaanplaat, staal en glas voor een lange levensduur. De kaptafel heeft een breed plat oppervlak met voldoende ruimte voor make-up en huidverzorgingsproducten. Het nette en georganiseerde ontwerp bevat ook 3 ruime lades, 4 extra planken onder de spiegel en een handige opbergdoos, perfect om je kleinere spullen in op te bergen. Met een stalen frame en spaanplaat constructie is deze rustiek bruin en zwarte kaptafel ongelooflijk stabiel en kan een maximaal gewicht tot 150 kg dragen. De bijgeleverde kruk is ook gewatteerd, zodat je extra comfort hebt bij het voltooien van je verzorgingsroutine.De Kaptafel, Rustiek Bruin en Zwart zal je schoonheidsruimte in een handomdraai omtoveren in een efficiënte lay-out en middelen bieden om het rommelvrij te houden. De set bevat alle benodigde onderdelen, samen met duidelijke instructies die de montage snel en eenvoudig maken. En met de unieke kleuren en chique stijl zul je er zeker mee voor de dag willen komen bij al je vrienden. Koop de jouwe vandaag nog en breng extra charme in je slaapkamer met deze prachtige kaptafel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vasagle
Vasagle maakt onderdeel uit van Songmics Home. Songmics werd in 2010 opgericht in China en is ondertussen uitgegroeid tot een globale speler met een netwerk over de hele wereld. De meubelen van Vasagle laten zich kenmerken door hun trendy en modern karakter, dat perfect past in de industriële stijl. Het assortiment bestaat hoofdzakelijk uit kleinere meubelstukken en accessoires, denk maar aan schoenenrekken en bijzettafels, kapstokken en wandrekken, maar ook bureaus en kaptafels. Bij Emob hebben we een mooi assortiment van Vasagle-meubelen om elke ruimte in je huis te verfraaien.
Bekijk alle producten van Vasagle ->
Productvragen
Close in
's