Safari Terreinwagen
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Safari Terreinwagen
€ 16,60
€ 83,00
Veilig betalen
Houten safari terreinwagen met puzzelstukjes. Geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 1.1 |
| Merk | Be_Imex |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BITKF005 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Groen |
| Breedte Product - cm | 17,00 cm |
| Lengte Product - cm | 26,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 17,00 cm |
| Aantal pakketten | 1 |
Een multifunctionele safari terreinwagen van Tooky Toy. Naast dat jouw kleintje plezier kan hebben met het voortbewegen van de auto, leert hij of zij ook puzzels te maken. Zo past ieder stukje op een bepaalde plek op de wagen.
Bekijk meer
Productvragen
Close in
's