Salontafel Arnhem 60x106 industrieel - zwart/kastanje
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Salontafel Arnhem met legplank, 60 x 106 cm. Kleur: zwart/natuurlijke kastanje
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 27.8 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Gautier - Diagone |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTE56014 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 106,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 42,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Arnhem collectie bestaat uit functionele meubelen voor de hal, woon- of slaapkamer. De meubelen zijn volledig gemaakt in Frankrijk en geven dankzij de combinatie van zwart en een natuurlijk kastanjedecor een industriële feel aan je ruimtes.
Deze salontafel kun je niet alleen gebruiken om iets op te plaatsen, je kunt ook zaken opbergen onder het tafelblad. De pootjes van de tafel zijn uit zwart ABS.
Materiaal: spaanplaat
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gautier - Diagone