Salontafel Barossa 110x55x45cm - zwart marmer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Salontafel Barossa 110x55x45cm - zwart marmer
€ 94,95
€ 146,00
Kleur
Veilig betalen
Salontafel Barossa 110x55x45cm uit MDF met afwerking in zwart imitatiemarmer. Met zwart stalen onderstel.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 12.5 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000105358 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 55,00 cm |
| Lengte Product - cm | 110,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 45,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, MDF, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
De rechthoekige salontafel Barossa is een prachtige aanwinst voor elke woonkamer. Het blad is gemaakt van strak zwart imitatiemmarmer, waardoor het een luxe en moderne uitstraling heeft. Het onderstel is gemaakt van duurzaam matzwart ruw gepoedercoat staal, wat zorgt voor stabiliteit en stevigheid. Met zijn afmetingen van 110x55x45 cm is deze salontafel de perfecte maat voor elke ruimte. Breng stijl en verfijning in huis met de Barossa salontafel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's