Salontafel Barossa - 40x40x45cm - travertindecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Salontafel Barossa - 40x40x45cm - travertindecor
€ 54,95
€ 84,00
Kleur
Veilig betalen
Barossa vierkante salontafel met imitatietravertin en zwart stalen onderstel, 40x40x45 cm. Stijlvol en stevig ontwerp.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 4.5 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Vierkant |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000102431 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Beige |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 40,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 45,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, MDF Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
De vierkante salontafel Barossa is een stijlvolle en moderne toevoeging aan elke woonkamer. Het blad is gemaakt van melamine in travertindecor, waardoor het een luxe afwerking heeft die duurzaam en gemakkelijk schoon te maken is. Het onderstel is gemaakt van mat zwart ruw gepoedercoat staal, wat zorgt voor stabiliteit en een strak contrast met het tafelblad. Met zijn afmetingen van 40x40x45 cm is deze salontafel de perfecte maat voor elke ruimte. Voeg een vleugje verfijning toe aan je interieur met de vierkante salontafel Barossa.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's