Salontafel Dima - 90x60x42cm - eikdecor/wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Salontafel Dima 90x60x42cm uit spaanplaat met afwerking in wit en eikdecor.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 19.4 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDS0101030070 |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 90,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 41,80 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Breng warmte en stijl in je woonkamer met de Dima salontafel. De tafel is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine. Met een combinatie van een natuurlijk houtlook tafelblad en een strak wit onderstel, past deze tafel moeiteloos in diverse interieurstijlen, van landelijk tot modern. Het tafelblad van 90x60cm is ruim genoeg voor drankjes, of de afstandsbediening bijvoorbeeld, terwijl de extra legplank onderaan ideaal is voor boeken, tijdschriften en decoratieve items. Ontdek al onze salontafels op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob