Salontafel Dolores - 90x60x42cm - met opbergruimte - antraciet/eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Salontafel Dolores 90x60x42cm uit spaanplaat met afwerking in antraciet en eikdecor. Met opbergruimte.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 21.9 |
| Opties | Met opbergruimte |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDS0104037997 |
| Kleur | Bruin, Antraciet |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 90,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 41,60 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De collectie Dolores combineert moderne elegantie met een warme, natuurlijke uitstraling. De meubels zijn gemaakt uit spaanplaat met afwerking in eikdecor en antraciet en passen perfect in de industriële woonstijl. Dankzij het ruime formaat van 90x60cm is er plaats genoeg voor hapjes, drankjes en accessoires. Het ruime opbergvak is dan weer ideaal voor boeken en magazines. Ontdek de volledige collectie Dolores en geniet van een trendy en opgeruimde woonkamer.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob