Salontafel Eleva - 90x45x46cm - eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Salontafel Eleva 90x45x46cm uit spaanplaat met afwerking in eikdecor.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 16.5 |
| Opties | Met opbergruimte |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDS0103000599 |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 44,60 cm |
| Lengte Product - cm | 90,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 46,40 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Eleva salontafel combineert eenvoud met praktisch gebruiksgemak, waardoor het de perfecte toevoeging is aan elke moderne of klassieke woonkamer. De tafel is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in eikdecor. Dankzij de warme en natuurlijke houtlook straalt deze salontafel een gezellige en uitnodigende sfeer uit. Met een ruim tafelblad biedt de Eleva voldoende plek voor decoratieve items, boeken, tijdschriften of je favoriete drankje. De extra legplank onderin zorgt ervoor dat je alles netjes georganiseerd houdt en binnen handbereik hebt. Ontdek alle woonkamermeubels op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob