Salontafel Indus 115cm met 2 lades - beton
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Salontafel Indus met wieltjes en 2 lades, gemaakt uit spaanplaat in betonlook en lades in vintagestijl.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 34 |
| Hout/look | Beton |
| Opties | Met lades |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Maatvoering | 60 x 120cm |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGSK-83-954-V5 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Betonlook |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 115,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 50,00 cm |
| Stijl | Industrieel, Vintage |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze salontafel is om verschillende redenen een must-have. Je kan er werkelijk alle kanten mee uit - letterlijk en figuurlijk. Door de wieltjes kan je het tafeltje op elk moment verplaatsen, in het meubel zelf heb je naast twee open opbergvakken ook twee ruime lades. Aan beide lange zijden zijn die namelijk perfect op elkaar ingepast. Ook op stilistisch vlak hoeft dit meubel absoluut niet onder te doen, aangezien de industriële betonlook prachtig contrasteert met de lades in vintage houtdecor. De combinatie koel en warm zag je nog maar zelden zo geslaagd tot uiting komen!
Bekijk meer
Klantenreviews
Merkeninformatie
Over Emob