Salontafel Noseda 110cm - eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Salontafel Noseda met legplank, gemaakt uit spaanplaat in sonoma eikdecor en tussenstuk boven de tafelpoten in aluminiumkleur.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 30 |
| Hout/look | Sonoma Eik |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGSK-83-339-66 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 70,00 cm |
| Lengte Product - cm | 110,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 40,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze praktische salontafel uit spaanplaat in sonoma eikdecor is de ideale aanvulling in je moderne woonkamer. De aluminiumkleurige accenten boven aan de poten zorgen voor een leuke toevoeging. Deze eenvoudige, maar strakke rechthoekige salontafel met legplank is geschikt voor minimalistische woonkamers. Doordat je over twee niveaus beschikt, kan je tijdschriften, boeken en afstandsbedieningen netjes spreiden. Dan heb je nog voldoende om kleine decoratiestukken toe te voegen en het meubelstuk te personaliseren naar jouw smaak.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob