Salontafel Pura - 60x60x40cm met opberglade - eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Salontafel Pura 60x60x40cm uit spaanplaat met afwerking in eikdecor. Met opberglade.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 22.2 |
| Opties | Met opbergruimte |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Vierkant |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDS0103000600 |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 40,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Pura salontafel combineert natuurlijke elegantie met functioneel gemak. De tafel is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in eikdecor. De warme houttint en minimalistische vorm passen moeiteloos in verschillende interieurstijlen. De salontafel Pura is niet alleen stijlvol, maar ook praktisch. Het ruime tafelblad biedt voldoende ruimte voor drankjes, woonaccessoires en meer, terwijl de diepe opberglade plaats biedt om tijdschriften, afstandsbedieningen of dekens op te bergen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob