Salontafel Rebel - Ø70x38cm - wit/eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Salontafel Rebel Ø70x38cm uit spaanplaat met afwerking in eikdecor en wit.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 12.5 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rond |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDS0157120355 |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 70,00 cm |
| Lengte Product - cm | 70,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 38,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Rebel salontafel is een perfecte combinatie van eigentijds design en functionaliteit. De tafel is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in wit en eikdecor. De ronde vorm en het opvallende onderstel geven deze tafel een moderne en luchtige look die perfect past in een Scandinavisch interieur. Het ruime tafelblad met een diameter van 70cm biedt voldoende plaats voor drankjes, boeken, accessoires en meer. Ontdek nog meer salontafels op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob