Salontafel Sarina ø65cm - zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Salontafel Sarina, heeft een diameter van 65 cm en een hoogte van 40 cm. Gemaakt uit metaal met een tafelblad uit keramiek.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 23 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rond |
| Maatvoering | Ø 70cm |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACTH000020140 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 65,70 cm |
| Lengte Product - cm | 65,70 cm |
| Hoogte Product - cm | 40,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Keramiek, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud., Keramiek is een naam voor producten die gemaakt zijn van gebakken klei of aardewerk. |
| Aantal pakketten | 3 |
De salontafels van Sarina beschikken over een moderne design dankzij hun ronde onderstel. Deze Sarina salontafel is gemaakt uit metaal met een tafelblad uit keramiek. Het onderstel is afgewerkt met een zwarte poedercoating die een matt effect geeft aan de salontafel. Deze salontafel is niet alleen stijlvol, maar ook praktisch. Het keramische tafelblad is hitte- en krasbestendig en vergt minimaal onderhoud. Combineer deze salontafel met de smalle salontafel van de Sarina-collectie.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob