Salontafel Sarina Ø45cm - eikenfineer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Salontafel Sarina Ø45cm - eikenfineer
€ 159,00
€ 243,00
Kleur
Veilig betalen
Verfraai je leefruimte met de strakke ronde salontafel Sarina. Eiken fineer blad en mat zwart stalen onderstel voor een moderne look.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 11.8 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rond |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACTH000023304 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 45,00 cm |
| Lengte Product - cm | 45,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 48,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Fineer, MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid., Fineer is een dun laagje hout dat op plaatmateriaal (MDF of gegrondeerde MDF) wordt aangebracht. |
| Aantal pakketten | 2 |
De ronde salontafel Sarina is een perfecte combinatie van stijl en functionaliteit. Het blad is gemaakt van eikenfineer, wat zorgt voor een natuurlijke en elegante uitstraling. Het kolomvormige onderstel is gemaakt van mat zwart ruw gepoedercoat staal, waardoor het een stoere en industriële uitstraling heeft. Met afmetingen van Ø45x48 cm is deze tafel compact maar ruim genoeg om je koffie, boeken of decoratieve spullen op te zetten. Voeg een vleugje verfijning toe aan je woonkamer met de Sarina salontafel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's