Schoenenkast Ebony 83x24x178cm - met spiegel - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Schoenenkast Ebony 83x24x178cm uit spaanplaat met afwerking in wit. Met twee deuren, waarvan één spiegeldeur, en vier legplanken. Met plaats voor 12 paar schoenen.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 45.5 |
| Aantal paar schoenen | 11 tot 15 paar |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Ja |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Schoenenkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB327840 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 23,90 cm |
| Lengte Product - cm | 82,80 cm |
| Hoogte Product - cm | 178,40 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
Geef je hal een strakke, georganiseerde uitstraling met deze prachtige schoenenkast Ebony. De kast is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine. De witte kleur zorgt voor een frisse uitstraling die in verschillende interieurstijlen past. De kast is uitgerust met twee deuren. Achter de spiegeldeur zijn roedes voorzien waarin je tot twaalf paar schoenen compact kunt opbergen. Daarnaast zijn nog vier legplanken voorzien voor al je accessoires. Maak je hal compleet met deze schoenenkast Ebony en geniet van een georganiseerd en stijlvol welkom in je huis!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA