Schoenenkast Mistra 47cm, 3 deuren - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Schoenenkast Mistra 47cm, 3 deuren - wit
€ 235,00
€ 358,00
Veilig betalen
Schoenenkast Mistra, uitgerust met 3 deuren. Gemaakt uit massief eikenhout en MDF in het wit.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 24 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Schoenenkast |
| Type deur | Opklapdeur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000064082 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 30,00 cm |
| Lengte Product - cm | 47,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 133,50 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Hout, MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Hout | Massief hout, Eikenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
Klassiek Scandinavisch design is een must en deze witte schoenenkast is daar het bewijs van. De schoenenkast, die op schuine houten poten staat, krijgt een licht retrogevoel. De kast biedt veel opbergruimte dankzij de drie opklapdeuren. Deze deuren worden elk verdeeld in twee planken.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's