Schoenenkast Verly - 110x33x43cm - 2 deuren - eikdecor/antraciet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Schoenenkast Verly 110x33x43cm uit spaanplaat met afwerking in eikdecor en antraciet. Met twee deuren.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 22 |
| Aantal paar schoenen | 1 tot 5 paar |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Schoenenkast met zitbank |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDA0203040527 |
| Kleur | Antraciet |
| Breedte Product - cm | 33,20 cm |
| Lengte Product - cm | 110,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 43,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De schoenenkasten Verly zijn de perfecte combinatie van modern design en praktische opbergruimte. Het meubel is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in eikdecor en antraciet. Met zijn strakke vormgeving en natuurlijke houtaccenten past deze schoenenkast moeiteloos in elk interieur, van modern tot industrieel. De schoenenkast is uitgerust met twee afgesloten vakken en twee open compartimenten in het midden voor nette en georganiseerde opslag van schoenen en accessoires. Dankzij het bijgeleverde zitkussen kun je comfortabel je schoenen aantrekken en uitdoen. De Verly schoenenkast is ook verkrijgbaar in wit.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob