Schoenenkast Watson - 80x29x102cm - 2 deuren & 1 lade - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Schoenenkast Watson 79,6x29,4x102,4cm uit spaanplaat met afwerking in melamine in wit. Met twee deuren en één lade.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 25.5 |
| Aantal paar schoenen | 6 tot 10 paar |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Schoenenkast |
| Type deur | Opklapdeur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB410322 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 29,40 cm |
| Lengte Product - cm | 79,60 cm |
| Hoogte Product - cm | 102,40 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Voeg stijl en functionaliteit toe aan je interieur met de opbergmeubelen Watson. De collectie combineert een strak Scandinavisch design met praktische opbergruimte, waardoor ze perfect zijn voor de slaapkamer, hal of woonkamer. De witte kleur geeft de kast een eigentijdse, rustige uitstraling. Deze schoenenkast is uitgerust met twee klapdeuren met plaats voor ongeveer 6 paar schoenen. Daarnaast heb je in de lade ook ruimte om allerlei kleine spullen netjes op te bergen. Deze kast is ook verkrijgbaar in eikdecor. Ontdek de volledige collectie Watson op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA