Schoenenkast Zayah-geborstelde eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Schoenenkast Zayah-geborstelde eik
€ 185,00
€ 294,00
Kleur
Veilig betalen
Schoenenkast Zayah is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat met geborstelde eikdecor en heeft een handgreep uit aluminium. De kast bestaat uit 6 opbergvakken en een spiegel.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 31 |
| Aantal paar schoenen | 6 tot 10 paar |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Ja |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 6 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Schoenenkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB305097 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 20,00 cm |
| Lengte Product - cm | 50,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 180,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Dankzij deze elegante schoenenkast met spiegeldeur creëert u meteen een ruimtegevoel in de inkomhal. De kast bestaat uit 6 opbergvakken die plaats bieden aan 12 paar schoenen. De deur kan op 2 manieren gemonteerd worden zodat deze rechts of links opengaat. In de handige spiegel kunt u nog een controleren of uw schoenen passen bij de rest van uw outfit. Richt uw inkomhal stijlvol en praktisch in met schoenenkast Zayah! Schroeven en pluggen voor wandmontage niet inbegrepen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA
Het Franse merk CBA werd opgericht in 1909 onder de oude naam Demeyere. De meeste van deze meubels worden geproduceerd in Frankrijk en worden gemaakt volgens het concept “Fast furniture” wat betekent dat CBA zijn collecties vlugger vernieuwt om te beantwoorden aan de nieuwste trends en wensen van de consument. In 2005 heeft het merk een PEFC certificaat mogen ontvangen waardoor kiezen voor CBA eveneens een ecologisch verantwoorde keuze is!
Bekijk alle producten van CBA ->
Productvragen
Close in
's