Schoenenkast Zuma met spiegeldeur - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Schoenenkast Zuma met spiegeldeur - wit
€ 219,00
€ 308,00
Veilig betalen
Witte schoenenkast Zuma voor 12 paar schoenen. Gemaakt van spaanplaat, uitgerust met spiegeldeur.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 27.5 |
| Aantal paar schoenen | 11 tot 15 paar |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Ja |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Schoenenkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Finori |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FN2280 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 20,00 cm |
| Lengte Product - cm | 50,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 180,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Schoenenkast Zuma is uitgerust met een spiegeldeur en 6 vakken waarin je jouw schoenen kan opbergen. Je kan er in totaal 12 paar schoenen in kwijt (tot schoenmaat 45).
Deze witte schoenenkast is gemaakt van spaanplaat en heeft een metalen handvat.
Bekijk meer
Klantenreviews
★★★★★
✔ Geverifieerd
Geverifieerde review
Meer informatie over de soorten reviews
Keri Ratering
Prima schoenenkast.
Merkeninformatie
Over Finori
Finori is een Duits bedrijf dat al sinds 2002 zelfbouwmeubelen levert over de hele wereld. Finori’s creatieve team gaat steeds op zoek naar de nieuwste trends en originele oplossingen voor jouw woon-, eetkamer en kantoor. Veel gebruikte materialen hierbij zijn o.a. hout, metaal, kunststof, glas en stof. Niet alleen prijs-kwaliteit is belangrijk voor Finori, ook het milieu neemt bij hen een belangrijke plaats in. Neem hier een kijkje naar ons uitgebreide assortiment Finori-meubelen en laat je verrassen! Neem zeker even een kijkje bij de salontafels, vitrinekasten, dressoirs, eetkamertafels, tv-meubels en nachtkastjes van Finori.
Bekijk alle producten van Finori ->
Productvragen
Close in
's