Barstoel Wilhelm - lichtgrijs/eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Barkruk Wilhelm, samengesteld uit lichtgrijze stof en metalen poten in eikdecor met zwarte accenten.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 42 |
| Zithoogte | 73 |
| Zitdiepte | 34 |
| Hout/look | Eik |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Barstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACTH000016832 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Grijs |
| Breedte Product - cm | 46,60 cm |
| Lengte Product - cm | 51,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 101,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Textiel Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn. |
| Aantal pakketten | 2 |
Deze basic barkrukken Wilhelm zijn precies de neutrale toppers die je zoekt om jouw moderne eetkamer af te werken. De stoel is vervaardigd uit lichtgrijze stof, die een hoog zitcomfort garandeert. De stevige poten zijn op hun beurt gemaakt in metaal met eikdecor en voetsteun in zwart. Ontdek de uitgebreide mogelijkheden van de Wilhelm-collectie op onze website!
Deze stoel wordt verkocht per twee.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob