Set van 2 wandplanken 40x14.5 cm en 60x14.5 cm Britta-wit
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Set van 2 wandplanken 40x14.5 cm en 60x14.5 cm Britta-wit
€ 37,95
€ 56,00
Veilig betalen
Set van 2 wandplanken Britta is gemaakt van gemelamineerde spaanplaat in wit.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 2.5 |
| Montage vereist | Nee |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | AI-00147 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 14,50 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 13,60 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze set wandplanken afgewerkt in een strakke witte kleur is ideaal voor het uitstallen van boeken of decoratie. Door de u-vorm kunnen uw boeken gemakkelijk rechtop geplaatst worden zonder dat ze omvallen. Ook verkrijgbaar in andere uitvoeringen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's