Eetkamerstoel Wilhelm - donkergrijs/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Eetkamerstoel Wilhelm, samengesteld uit donkergrijze stof en zwarte poten uit gepoedercoat metaal. Verkocht per 4.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 5.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 4 |
| SKU-Emob | ACT0000064374 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 44,50 cm |
| Lengte Product - cm | 56,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 84,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Textiel Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze basic eetkamerstoelen Wilhelm zijn precies de neutrale toppers die je zoekt om jouw moderne eetkamer af te werken. De set bestaat uit vier stoelen die zijn vervaardigd uit donkergrijze stof, die een hoog zitcomfort garandeert. De stevige poten zijn op hun beurt gemaakt in zwart gepoedercoat metaal. Ontdek de uitgebreide mogelijkheden van de Wilhelm-collectie op onze website!
Deze stoelen worden per vier verkocht.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob