Zitkussen Madagaskar voor bank Munich - zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Zitkussen Madagaskar voor bank Munich - zwart
€ 41,95
€ 52,00
Veilig betalen
Zwart zitkussen Madagaskar in imitatieleer, compatibel met de banken van de Munich eetset.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 1.8 |
| Merk | Finori |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FN808 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 42,00 cm |
| Lengte Product - cm | 45,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 6,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunstleer Kunstleer is een imitatie van leer dat bestaat uit een kunststof die aangebracht is op een drager van textiel. |
| Aantal pakketten | 1 |
Gebruik de kussens van imitatieleer uit de Madagaskar-collectie om het zitcomfort van jouw Munich-eetset te verhogen. De kussens worden per stuk verkocht.
Merkeninformatie
Over Finori
Finori is een Duits bedrijf dat al sinds 2002 zelfbouwmeubelen levert over de hele wereld. Finori’s creatieve team gaat steeds op zoek naar de nieuwste trends en originele oplossingen voor jouw woon-, eetkamer en kantoor. Veel gebruikte materialen hierbij zijn o.a. hout, metaal, kunststof, glas en stof. Niet alleen prijs-kwaliteit is belangrijk voor Finori, ook het milieu neemt bij hen een belangrijke plaats in. Neem hier een kijkje naar ons uitgebreide assortiment Finori-meubelen en laat je verrassen! Neem zeker even een kijkje bij de salontafels, vitrinekasten, dressoirs, eetkamertafels, tv-meubels en nachtkastjes van Finori.
Bekijk alle producten van Finori ->
Productvragen
Close in
's