Sledestoel Michiel - zwart
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Sledestoel Michiel - zwart
€ 37,20
€ 93,00
Veilig betalen
Zwarte sledestoel Michiel uit PU met gepoederlakte metalen poot.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6.7 |
| Montage vereist | Ja |
| Zithoogte | 48 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Sledepoten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Kunststof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Poldimar |
| Te bestellen per [x] stuks | 4 |
| SKU-Emob | PO-ST-DC-2012-1-ZW |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 53,00 cm |
| Lengte Product - cm | 43,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 96,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal, PU Schuim Polyurethaanschuim is een zacht en flexibel materiaal dat gemakkelijk in te drukken is., Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze zwarte sledestoel Michiel is uit PU en heeft een gepoederlakte metalen poot.
Specificaties:
- Afmetingen: 43 x 53 x 96 cm
- Zithoogte: 48 cm
- Rughoogte: 49 cm
- Hoogte poot: 45 cm
De stoelen zijn ook nog in drie andere kleuren beschikbaar.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Poldimar
Ons aanbod van Poldimar omvat een gevarieerde selectie meubelen voor de kinderkamer, slaapkamer en woonkamer. Alle meubelen hebben één gemeenschappelijke deler: ze hebben een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. De meubelen komen tegemoet aan de strenge eisen van de hedendaagse consument en zijn toegankelijk voor elk budget.
Bekijk alle producten van Poldimar ->
Productvragen
Close in
's