Sidetable Navas 175cm - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Sidetable Navas 175cm - wit
€ 179,00
€ 221,00
Kleur
Veilig betalen
Sidetable of bureau Navas, gemaakt uit witte spaanplaat.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 32.17 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Nee |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Bureautafels |
| Merk | Trasman |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TM4030 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 175,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 97,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Dit meubel uit spaanplaat biedt je tal van mogelijkheden en kan daardoor als multifunctioneel en polyvalent worden omschreven. Dit witte Navas-meubel kan namelijk zowel als sidetable, bureau als bijzettafel worden gebruikt. Ontbijt op bed zonder kruimels tussen de lakens? Wel, dan schuif je dit meubel gewoon over je bed. Handig, toch?
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Trasman
Het verhaal van Trasman begint in 1976 wanneer oprichter Eliseo Torrente een schrijnwerkerij opricht in een oude omgebouwde boerderij. Intussen is deze schrijnwerkerij uitgegroeid tot een heuse speler in de meubelbranche met klanten in maar liefst 32 landen. Alle meubels worden ontworpen en geproduceerd in Barcelona. Trasman produceert kwaliteitsvolle meubels voor slaap-, woon- en kinderkamer maar ook multifunctionele meubels en opbergmeubels die in elke ruimte een meerwaarde kunnen betekenen. Trasman werkt zelfs mee aan internationale projecten voor verscheidene professionals zoals architecten, binnenhuisarchitecten en decorateurs. Kortom met een Trasman-meubel zit je altijd goed.
Bekijk alle producten van Trasman ->
Productvragen
Close in
's