Speelgoedkast Yuna - 89x34x52cm - 12 lades - wit/eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Speelgoedkast Yuna 89x34x85cm uit spaanplaat met afwerking in wit en eikdecor. Met twaalf bakken uit kunststof.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 26.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 12 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kinder speelgoedkast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDD0101030588 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 34,00 cm |
| Lengte Product - cm | 89,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 85,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Opruimen wordt kinderspel met de speelgoedkast Yuna! De kast is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in wit en eikdecor. De combinatie van een warme houtlook en een strakke witte afwerking past moeiteloos in elk interieur. De kast is uitgerust met twaalf ruime, uittrekbare bakken. Deze maken het makkelijk voor kinderen om zelf op te ruimen en te sorteren. Gebruik de bakken voor speelgoed, kleding, boeken of andere spullen en geniet van een opgeruimde kinderkamer of speelruimte. Ontdek de volledige collectie Yuna op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob