Spiegel East 93 cm - kastanje
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Vierkante spiegel East van 93 cm lang, met omranding in spaanplaat met kastanjedecor.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 18 |
| Vorm | Vierkant |
| Merk | Gautier - Gami |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTH3H155 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 10,00 cm |
| Lengte Product - cm | 93,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 93,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spiegel, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Spiegel is eigenlijk niets meer dan verzilverd glas. Aan de achterzijde van het glas wordt een zilverlaag aangebracht, die met een afdeklaag wordt beschermd. Omdat het zilver helemaal vlak wordt aangebracht, gaat het spiegelen. |
| Aantal pakketten | 1 |
De spiegel is de kers op de taart van de East-collectie. In combinatie met de commode, kan je hiervan een make-uptafel maken. Deze spiegel meet 93 op 93 cm en heeft langs de linker- en bovenkant een marge van spaanplaat met kastanjedecor. Onderaan de spiegel is een legplankje bevestigd waar je spulletjes op kan plaatsen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gautier - Gami