Spiegelkast Aureliano - 60x17x65cm - 2 deuren - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Spiegelkast Aureliano 60x17x65cm uit spaanplaat met afwerking in witte melamine. Met twee deuren.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 11 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Ja |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer spiegelkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDB0101000616 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 16,80 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 65,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Maak je badkamer compleet met de Aureliano spiegelkast, een elegante en praktische oplossing voor het opbergen van al je dagelijkse verzorgingsproducten. Het badkamerkastje is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in witte melamine. Achter de twee spiegeldeuren is een legplank voorzien waardoor je voldoende ruimte hebt om verzorgingsproducten en cosmetica op te bergen. Dankzij het open vak onderaan houd je steeds je meest gebruikte badkamerspullen binnen handbereik. Ontdek al onze badkamerspiegels op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob