Spiegelkast Base - 70x17x65cm - met 3 deuren
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Spiegelkast Base 70x17x65cm uit spaanplaat met afwerking in wit. Met drie spiegeldeuren.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 25.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Ja |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 6 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer spiegelkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDB0101000610 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 17,10 cm |
| Lengte Product - cm | 70,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 65,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De spiegelkast Base combineert een strak en modern design met praktische opbergruimte. Deze wandgemonteerde spiegelkast maximaliseert de ruimte in je badkamer door opbergruimte en spiegel te combineren. Dankzij het minimalistische en tijdloze ontwerp past hij moeiteloos in diverse interieurstijlen, van modern tot klassiek. Achter de drie deuren bevinden zich in totaal zes legplanken, waardoor je ruimte hebt voor het opbergen van allerlei toiletartikelen, cosmetica en badkamerbenodigdheden. Ontdek al onze badkamermeubels op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob