Spiegelkast Binary - 60x17x65cm - 2 deuren
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Spiegelkast Binary 60x17x65cm uit spaanplaat met afwerking in wit. Met twee spiegeldeuren en twee legplanken.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 15.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Ja |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer spiegelkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDB0101000612 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 17,20 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 65,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Breng functionaliteit en stijl samen in je badkamer met de spiegelkasten Binary. Deze kast is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in witte melamine. Achter de twee spiegeldeuren zijn in totaal twee legplanken voorzien om make-up en verzorgingsproducten op te bergen. De ruime spiegels geven je badkamer niet alleen een ruimtelijke uitstraling, maar maken het ook gemakkelijk om jezelf klaar te maken voor de dag. Kies voor de spiegelkast Binary en ervaar gemak, stijl en optimale benutting van ruimte in je badkamer.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob