Spiegelkast Ditto - 60x16x65cm - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Spiegelkast Ditto 60x16x65cm uit spaanplaat met afwerking in witte melamine. Met twee deuren.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 15 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Ja |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer spiegelkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDB0101000611 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 16,40 cm |
| Lengte Product - cm | 59,60 cm |
| Hoogte Product - cm | 64,80 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Houd je badkamer georganiseerd en elegant met de Ditto spiegelkast. De kast is gemaakt uit spaanplaat en is afgewerkt met witte melamine. Dankzij het compacte formaat is dit kastje ideaal voor kleinere badkamers, zonder in te leveren op opbergruimte. Achter de twee deuren zijn twee legplanken voorzien waardoor je plaats hebt voor je essentiële badkamerspullen en favoriete verzorgingsproducten. Het moderne badkamerkastje Ditto combineert handige opbergruimte met een strakke spiegel, waardoor je zowel stijl als functionaliteit toevoegt aan je badkamer.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob