Spiegelkast Kayla - 60x17x77cm - 2 deuren - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Spiegelkast Kayla 60x17x77cm uit spaanplaat met afwerking in wit. Met twee deuren.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 19 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Ja |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer spiegelkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDB0101003609 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 17,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 76,60 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Wil je jouw badkamer een moderne en functionele upgrade geven? De Kayla spiegelkast combineert een stijlvol design met handige opbergruimte, waardoor je jouw badkameraccessoires netjes kunt opbergen zonder extra ruimte in te nemen. De spiegelkast is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in wit. Achter de twee spiegeldeuren bevindt zich voldoende opbergruimte voor al je badkamerbenodigdheden, zoals verzorgingsproducten, tandenborstels en cosmetica. Ontdek al onze badkamermeubels op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob