Tafellamp Football
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Tafellamp Football
€ 13,60
€ 68,00
Veilig betalen
Tafellamp Football uit kunststof, groen en blauw van kleur.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 0.378 |
| Soft Close | Nee |
| Montage vereist | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| lichtbron inbegrepen | Nee |
| Merk | Dalber |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DA21461 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Hoogte Product - cm | 16,00 cm |
| Lengte Product - cm | 27,00 cm |
| Breedte Product - cm | 16,00 cm |
| Kleur | Rood |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze mooie tafellamp zal iedere voetbalfan kunnen bekoren! Deze lamp is vervaardigd uit kunststof en creëert meteen een echte voetbalsfeer in de kinderkamer. Je kan het ook als nachtlampje gebruiken.
Eigenschappen: 1 lamp x 40W E14 (niet inbegrepen)
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Dalber
Dalber is een Spaanse fabrikant van kinderlampen. Het merk werd in 1988 in het leven geroepen en brengt sindsdien elk jaar een prachtige collectie kinderlampjes op de markt die perfect het evenwicht vinden tussen verlichting, design en kleur. De lampen hullen elke kinderkamer in een unieke gloed. Alle producten van Dalber worden ook in Spanje geproduceerd met aandacht voor hoogwaardige materialen en veiligheid. De Dalber-lampjes voldoen dan ook aan alle EU-veiligheidsnormen.
Bekijk alle producten van Dalber ->
Productvragen
Close in
's