Tafellamp Hello Kitty met ledlamp
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Tafellamp Hello Kitty met ledlamp
€ 16,80
€ 84,00
Veilig betalen
Tafellamp Hello Kitty met ledlamp, uit kunststof, roze van kleur.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 0.318 |
| Soft Close | Nee |
| Montage vereist | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| lichtbron inbegrepen | Nee |
| Merk | Dalber |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DA63250 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Hoogte Product - cm | 22,00 cm |
| Lengte Product - cm | 13,00 cm |
| Breedte Product - cm | 13,00 cm |
| Kleur | Roze |
| Aantal pakketten | 1 |
Versier de kinderkamer van jouw kleine meid met deze tafellamp van Hello Kitty. Je kan het ook als nachtlampje gebruiken. Er is een ledlampje van 1W E14 inbegrepen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Dalber
Dalber is een Spaanse fabrikant van kinderlampen. Het merk werd in 1988 in het leven geroepen en brengt sindsdien elk jaar een prachtige collectie kinderlampjes op de markt die perfect het evenwicht vinden tussen verlichting, design en kleur. De lampen hullen elke kinderkamer in een unieke gloed. Alle producten van Dalber worden ook in Spanje geproduceerd met aandacht voor hoogwaardige materialen en veiligheid. De Dalber-lampjes voldoen dan ook aan alle EU-veiligheidsnormen.
Bekijk alle producten van Dalber ->
Productvragen
Close in
's