Tapijt Très Chic
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Tapijt Très Chic
€ 14,60
€ 73,00
Veilig betalen
Wit tapijt Très Chic met zwarte stipjes en antislip backing, 95x125 cm.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 1.32 |
| Merk | Associated Weavers |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | AWRTCOLGA35095125T06 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Zwart, Roze |
| Breedte Product - cm | 95,00 cm |
| Lengte Product - cm | 125,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 1,00 cm |
| Materiaal | Polypropyleen Polypropeen is een thermoplastisch polymeer dat een zeer wijde toepassing kent. Het is een harde soort plastic dat bestand is tegen bacteriegroei. |
| Aantal pakketten | 1 |
Wedden dat jouw dochter helemaal overstag gaat voor dit chique tapijtje? Het tapijt is gemaakt van nylon en heeft een antislip backing. Het kan op alle vloeroppervlaktes gebruikt worden en voldoet bovendien aan alle REACH-normen. Gecertificeerd door Oekotex.
Bekijk meer
Productvragen
Close in
's