Tapijt Fairies - Love Friends
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Tapijt Fairies - Love Friends
€ 11,20
€ 56,00
Veilig betalen
Tapijt Fairies - Love Friends met achterzijde uit antislip gelfoam.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 1.32 |
| Merk | Associated Weavers |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | AWFA11 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Paars |
| Breedte Product - cm | 95,00 cm |
| Lengte Product - cm | 133,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 1,00 cm |
| Materiaal | Polypropyleen Polypropeen is een thermoplastisch polymeer dat een zeer wijde toepassing kent. Het is een harde soort plastic dat bestand is tegen bacteriegroei. |
| Aantal pakketten | 1 |
Leuk kindertapijtje met een Fairies design. Het zal de kinderkamer van jouw dochter helemaal opfleuren. De achterzijde bestaat uit antislip gelfoam.
Bekijk meer
Productvragen
Close in
's