Trekfiguur Mickey Mouse
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Trekfiguur Mickey Mouse
€ 11,40
€ 57,00
Veilig betalen
Houten trekspeelgoed van Mickey Mouse, voor kinderen vanaf 18 maanden.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 0.8333 |
| Merk | Be_Imex |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BITY023 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Multicolor |
| Breedte Product - cm | 16,50 cm |
| Lengte Product - cm | 25,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 16,50 cm |
| Materiaal | Hout |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit houten trekspeelgoed stimuleert kinderen om te wandelen met hun favoriete Disney-personages Mickey, Minnie en Donald. Het bevordert ook creativiteit en rollenspel.
Bekijk meer
Productvragen
Close in
's