TV-meubel Access - 151x40x39cm - 2 deuren - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tv-meubel Access 151x40x39cm uit spaanplaat met afwerking in witte melamine. Met twee draaideuren en twee open vakken.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 29 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB127454 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 39,60 cm |
| Lengte Product - cm | 151,40 cm |
| Hoogte Product - cm | 39,10 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Optimaliseer de woonkamer met dit tv-meubel uit de Access-serie. Het tijdloze witte ontwerp voegt een vleugje frisheid toe. Dit tv-meubel biedt niet alleen ruimte voor een (groot) tv-scherm, maar biedt ook functionele opbergruimte. De twee open vakken in het midden zijn ideaal voor je media-apparatuur. Dankzij de open achterkant kunnen alle kabels mooi weggewerkt worden. Bovendien heb je achter de twee draaideuren nog bijkomende opbergruimte voor allerlei spullen die anders in de woonkamer zouden rondslingeren. Ontdek de volledige collectie Access op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA