Tv-meubel Bosy 182cm - blonde eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tv-meubel Bosy met 2 open vakken en 2 laden. Gemaakt van spaanplaat met imitatieprint van blonde eik.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 59 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Gautier - Gami |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTJ94335 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 49,00 cm |
| Lengte Product - cm | 182,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 57,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Maak van jouw woonkamer een gezellige plek met de meubelen van collectie Bosy. Alle meubelen zijn gemaakt van spaanplaat met een imitatieprint van blond eikenhout.
Dit tv-meubel beschikt over 2 open vakken waarin je jouw apparatuur kan installeren en over 2 laden. De unieke, ingewerkte handgrepen zijn gemaakt van aluminium en ABS. Het bovenblad is afgewerkt met een UV-bestendige laklaag van polyester.
Het meubel kan een maximum gewicht van 40 kg dragen. De laden hebben volgende afmetingen: L 69,9 x B 37,7 x H 12,6 cm. Ze kunnen elk een gewicht van 6,5 kg dragen.
Neem ook een kijkje naar de andere meubelen van de Bosy-collectie en bestel in slechts enkele klikken!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gautier - Gami