Tv-meubel Dizayn - 181x31x41cm - met 1 deur & 2 wandplanken - wit/walnoot
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tv-meubel Dizayn 181x31x41cm uit spaanplaat met afwerking in melamine in wit met accenten in walnootdecor. Met twee open vakken en één deur. Inclusief twee wandplanken.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 31.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Tv-wandmeubel |
| Type deur | Opklapdeur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDT0101024002 |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 31,30 cm |
| Lengte Product - cm | 181,30 cm |
| Hoogte Product - cm | 41,30 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Breng stijl en functionaliteit samen met het tv-meubel Dizayn. Het meubel is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine. Het strakke ontwerp en de accenten in walnootdecor zorgen voor een trendy moderne uitstraling. Het ruime formaat van dit meubel biedt plaats voor een groot tv-scherm, maar biedt ook handige opbergruimte. De twee open vakken zijn ideaal voor je media-apparatuur, terwijl je achter de deur ook plaats hebt voor allerlei spullen die anders in de woonkamer zouden rondslingeren. Gebruik de twee wandplanken om met je collectie dvd's te pronken, of stal je leukste decoratieve items uit. Dit tv-meubel is ook verkrijgbaar in wit.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob