Tv-kastje Fumay 138cm - bruin
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tv-meubel Fumay uit spaanplaat, voorzien van een lade en een open en gesloten opbergvak.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 29 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA9432BATV |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 39,90 cm |
| Lengte Product - cm | 138,40 cm |
| Hoogte Product - cm | 40,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Het tv-meubel Fumay biedt plaats voor jouw tv en heeft verschillende opbergmogelijkheden zoals een lade, een open en gesloten opbergvak. Genoeg ruimte dus om boeken, dvds, snoeren en andere spullen op te bergen. Dit meubelstuk is uit spaanplaat gemaakt met een bovenvlak in beton look. Van deze collectie is er ook een groter tv-meubel beschikbaar.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot