Tv-meubel Izquierdo 240cm 3 deuren - beton/wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tv-meubel Izquierdo uit spaanplaat, met 3 opklapdeuren in betondecor.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 69 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Beton |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Tv-wandmeubel |
| Type deur | Opklapdeur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Trasman |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TM8059 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs, Betonlook |
| Breedte Product - cm | 42,00 cm |
| Lengte Product - cm | 240,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 73,00 cm |
| Stijl | Industrieel, Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 4 |
Dit robuuste tv-meubel Izquierdo is gemaakt uit spaanplaat in een industrieel betondecor. Deze stevige kast is uitgerust met 3 opklapdeuren met praktische bergplaats. Je kan op het bovenste schap perfect boeken, platen of accessoires uitstallen. Met dit meubel kan je de volledige muur decoreren. Kortom: de perfecte, moderne mix tussen looks en opbergruimte!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Trasman