Uitschuifbaar bureau Charlotte - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Uitschuifbaar bureau Charlotte - wit
€ 159,00
€ 249,00
Kleur
Veilig betalen
Uitschuifbaar bureau voor de halfhoogslaper Charlotte.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 17 |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VIPIHSBU14 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 67,90 cm |
| Lengte Product - cm | 94,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 72,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Uitschuifbaar bureau voor de halfhoogslaper Charlotte.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack
Vipack is een gerenommeerd Belgisch merk dat gespecialiseerd is in meubels voor de allerkleinsten. Met zijn grote collectie kinderbedden en -meubels biedt het merk eindeloze mogelijkheden voor de kamer van jouw dochtertje of zoontje. Het Vipack-team volgt de laatste interieurtrends op de voet en garandeert zo tegelijk mooie en eigentijdse creaties. Door te kiezen voor Vipack ben je verzekerd van betaalbare bedden en meubels van hoogwaardige kwaliteit. Ontdek snel alle artikelen van dit fantastische merk!
Bekijk alle producten van Vipack ->
Productvragen
Close in
's