Uitschuifbare eettafel Udogie - 100x100x75 cm - MDF/eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Uitschuifbare eettafel Udogie - 100x100x75 cm - MDF/eik
€ 349,00
€ 529,00
Kleur
Veilig betalen
Deze uitschuifbare eettafel Udogie is gemaakt van gemelamineerde spaanplaat en komt in een warm eikenhouten uitvoering.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 26 |
| Aantal personen | 4 personen, 6 personen |
| Vorm | Rond |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Keukentafel |
| Verlengbaar | Ja |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | AG869VEL8752 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 100,00 cm |
| Lengte Product - cm | 100,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 75,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 2 |
Wat klein begint, wordt groots wanneer je het nodig hebt. Uitschuifbare tafel Udogie groeit met je gezelschap mee, ideaal voor onverwachte gasten of speciale gelegenheden. Zo heb je altijd voldoende ruimte, zonder dat het dagelijkse comfort verloren gaat.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's